•      Ładowarka BNW 12/16 WAP przeznaczona jest do ładowania akumulatorów 12V w pojazdach specjalnych, np.: pogotowia medycznego, straży pożarnej, itp. Pojemność ładowanego akumulatora: 70-180Ah. Ładowanie odbywa się w sposób automatyczny. Załączenie ładowania: 12,6V. Wyłączenie ładowania: 14,5V. Przejście w stan podtrzymania ładowania prądem uzupełniającym.

    658,05 zł Brutto
    Dostawa: do 3 dni

Transport

Zamówienia wysyłkowe realizowane są przez firmy: Poczta Polska lub DPD w terminie 1-5 dni w zależności od stanu magazynowego wyrobów. Zamawiający może zdecydować się na inną firmę, ale wymagane jest wcześniejsze poinformowanie sklepu o takim zamiarze. Informację należy złożyć przy zamówieniu lub w dodatkowej wiadomości. Należy pamiętać aby w treści wiadomości podać numer zamówienia.

Kontakt ze sklepem

Wszelkie informacje odnośnie działalności sklepu i zamówień prosimy kierować na numer telefonu: 690-478-429 lub na adres e-mail: marketing@elsin.pl.

Formy płatności

  • gotówka - odbiór własny w: "E.S.I. ELSIN"; 57-200 Ząbkowice Śląskie; ul. B. Prusa 10.
  • za pobraniem - płatność za towar przedstawicielowi firmy spedycyjnej przy odbiorze. Firma spedycyjna może doliczyć dodatkową opłatę zgodnie z jej regulaminem.