Prostownik-ładowarka automatyczna BNW 12/16 -WA z wyświetlaczem do zamocowania

3004-358-012

Tlo Opis Wyrobow

 
BNW 12/16 -WA OBM -4    Ikona Akum 12V Niebieska Ikona Ambulans Ikona Straz

 

Prostownik-ładowarka automatyczna przeznaczona do ładowania akumulatora pokładowego lub akumulatora rozruchowego o napięciu 12V w pojeździe specjalnym, np.: pogotowie ratunkowe, straż pożarna. Proces ładowania automatyczny z kontrolą załączenia (12,6V) i wyłączenia (14,6V) napięcia ładowania - automatyczne odłączanie prostownika po naładowaniu akumulatora.

Pojemności ładowanych akumulatorów 12V: 70-180Ah.

Ładowanie akumulatora cyklicze. Na zamówienie możliwość przystosowania do pracy buforowej.
Ładowarka umożliwia ładowanie akumulatorów głębokorozładowanych w trybie "Serwis". Zapobiega to zasiarczaniu akunulatorów i wpływa na ich konserwację.

Konstrukcja oraz metalowa obudowa z uchwytami, umożliwia montaż na ścianie w garażu lub na samochodzie - ładowarka jest odporna na typowe wstrząsy transportowe.
Ładowarka jest wyposażona w wyświetlacz ciekłokrystaliczny umożliwiający odczyt prądu łądowania oraz napięcia. Posiada zabezpieczenie termiczne, chroniące transformator przed nadmiernym nagrzewaniem uzwojeń transformatora, a tym samym przed jego uszkodzeniem oraz zabezpieczenie przeciążeniowe i zwarciowe. Ładowarka wyposażona jest w sygnalizację diodami LED: napięcia ładowania oraz zasilania.
Przewody wyjściowe standardowo nie są wyposażone w zaciski typu "krokodyl" lub inne. Na zamówienie istnieje możliwość zamotowania zacisków wg potrzeb.

 

Dane techniczne

Napięcia zasilania 230V/50Hz
Napięcia wyjściowe DC 12V
Znamionowy prąd ładowania 16A
Pojemność akumulatora 70Ah-180Ah
Klasa IP 30
Wymiary gabarytowe (szer. x wys. x dł.) 180x245x130mm
Waga 5,3kg

Instrukcja obsługi: pdf s

2lata gwarancja

sstart